Otevírací dobaPo - Pá: 06:00 - 18:00
Třída Tomáše Bati 258, 764 23 Zlín+420 577 587 332
Kontaktovat
Nyní máme otevřeno
HodinyOtevírací dobaPondělí - Pátek 06:00 - 18:00
PinTřída Tomáše Bati 258, Zlín 764 23+420 577 587 332

Poznejte náš servis...

  • Náš servis se může pochlubit nejen moderním technickým zázemím, ale také kvalitním lidským potencionálem což potvrzuje plnění norem ISO 9001
  • Tým pracovníků, který v současné době čítá cca 20 osob, byl proškolen u smluvních partnerů MAN v Německu, Rakousku, v Praze a u dalších našich smluvních partnerů.
  • V servisu najdete místo pro 12 tahačů, 6 návěsů a 18 souprav na parkovišti. Naší pýchou je kompletní servis. Cokoliv budete potřebovat, jsme Vám schopni zajistit ve výborné kvalitě a za bezkonkurenční ceny.
Servis foto

Pokud Váš truck bude mít poruchu, zajistíme Vám odtah do našeho servisu a v případě tahače s návěsem můžeme odtáhnou i Váš návěs na dohodnuté místo.

V případě, že Váš truck havaroval, zajistíme Vám vyproštění, odtah do našeho servisu a rychlou opravu s velmi zajímavou cenu.

Nízká cena opravy zvláště u starších vozidel snižuje riziko, že pojišťovna bude chtít uplatnit totální škodu. Jsme smluvní servis významných pojišťoven Allianz, Kooperativa , Direct a dalších. Bude-li ohnutý rám, máme zajištěno profesionální rovnání v nejvyšší kvalitě a za skvělou cenu. Kontrola vozidla laserem před předáním klientovi je samozřejmostí. Opravíme Vám i Váš havarovaný návěs nebo přívěs. Víme že, čas, kvalita a cena jsou pro Vás nejdůležitější.

Pneuservis, servis tachografů, lakovna, karosárna, opravy havarovaných vozidel, kompletní servis brzd, celkové opravy motorů a převodovek, servis topení WEBASTO, chlazení a klimatizace Thermo King, záruční a pozáruční servis všech významných výrobců návěsů (Schmitz, Kogel, Berger, Fliegl, PANAV). Náš významný partner je i TOLL COLLECT, servis BPW, SAF, ROR, SERVIS CENTRUM WABCO, servis KNORR, HALDEX a mnoho dalšího je tu pro Vás připraveno.

Sklad náhradních dílů je dobře zásoben náhradními díly pro vozidla MAN a také pro všechny návěsy a přívěsy, topení, chlazení, závěsy, točny, nápravy, oleje, tuky, chemii, doplňky a vůbec všechno, co může Váš truck potřebovat. V případě, že bude potřeba náhradní díl, který není skladem, dodáme ho do 24 hodin, protože jsme smluvní partner.

MICHELIN pro nákladní pneu, máme pro Vás široky sortiment pneumatik Kormoran a Michelin s odborným servisem a protektory od MICHELINU.

Pro čekající klienty máme připravený Trucker Club s veškerým pohodlím a také komfortní sprchu s osuškami a šamponem. Jsme připraveni obsloužit i ty nejnáročnější klienty k plné spokojenosti.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.