Otevírací dobaPo - Pá: 06:00 - 18:00
Třída Tomáše Bati 258, 764 23 Zlín+420 577 587 332
Kontaktovat
Nyní máme otevřeno
HodinyOtevírací dobaPondělí - Pátek 06:00 - 18:00
PinTřída Tomáše Bati 258, Zlín 764 23+420 577 587 332

Náhradní díly MAN

Společnost MAN má jeden z nejlépe fungujících logistických systémů na dodávky náhradních dílů.

Po vyspecifikování a objednání náhradního dílu pro Váš truck, v pracovní den maximálně do 13.00 hod., obdržíme dodávku potřebného dílu již do 14 hodin od jeho objednání!

Náhradní díl Vám zašleme na dobírku kamkoliv v ČR , SR nebo i EU. Platba v EUR nám nečiní problém. U rozměrných a těžkých ND konzultujte dodávku s pracovníky skladu. Vykrývání objednávek je na vysoké úrovni. V případě, že díl mimořádně nedostaneme v požadované dodávce, jsou náhradní řešení také velmi rychlá. Náhradní díly MAN jsou dodávány ve špičkové kvalitě a se zárukou 24 měsíců dle podmínek MAN.

Náhradní díly MAN foto

Originální díly MAN® představují vždy první volbu.

Pokud se rozhodnete pro MAN, volíte vynikající kvalitu. Proč byste se v případě náhradních dílů měli spokojit s nižší kvalitou? Originální díly MAN® vám dávají jistotu, že si odvezete nejvyšší kvalitu. Jsou vyráběny podle vnitřních norem společnosti MAN, jsou pečlivě kontrolovány z hlediska dodržování našich kvalitativních norem a přesvědčí vás nejvyšší spolehlivostí a hospodárností. Navíc máte záruku 24 měsíců s celosvětovou platností. To je kvalita, na kterou je spolehnutí.
Logistika dílů „just in time“.

Aby byly v případě závady co nejkratší prostoje, máme na skladě průměrně 10 000 položek originálních dílů – také pro starší modely a speciální vozidla. 95 % všech chybějících speciálních dílů se do servisu dodává co možná nejrychleji přes noc prostřednictvím střediska European Logistic Center (ELC), zřízeného společností MAN. Optimální logistické procesy vám přinášejí kratší dobu přijetí objednávky i dodací lhůty a dále kratší dobu setrvání vozidla v servisu.

Vaše výhody:

  • Originální díly MAN® v souladu s nejnovějším technickým vývojem
  • Kvalita MAN díky nejnovější technologii
  • Celosvětová záruka originálních dílů
  • Na skladě díly pro všechny typy vozidel MAN – také pro starší modely a speciální vozidla
  • Dodávka dílů přes noc prostřednictvím střediska European Logistic Center

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.